DOSTAWCA PALET

Sprawdzony dostawca palet zagwarantuje Ci szybki i bezproblemowy transport zakupionych materiałów. Dostarczamy palety nie tylko na terenie kraju, ale także za granicę. Nie zlecamy transportu nikomu z zewnątrz. W Timret pracują kierowcy, którzy działają według ściśle określonych zasad, dzięki którym możemy świadczyć najkorzystniejsze usługi na bezpiecznych warunkach.

Produkujemy drewniane palety najwyższej jakości, aby zapewnić naszym klientom wyroby, które sprostają ich oczekiwaniom. Palety Euro i Epal, które wychodzą z naszego tartaku to certyfikowane wyroby, które doceniane są w Polsce i nie tylko. 

Jak ułożyć i przewozić palety?

Przewóz palet nie należy do najprostszych. Aby szybko i bezpiecznie dowieźć palety w wyznaczone miejsce, należy dysponować odpowiednio dużym pojazdem, który umożliwi jednorazowe załadowanie całego zamówienia. Optymalizacja procesu przewożenia palet to niezmiernie ważna kwestia. Szczególny wpływ ma zaplanowanie załadowania produktów. Pomimo tego, że każda paleta ma taki sam rozmiar i wagę to kilkadziesiąt palet potrafi zająć sporo miejsca, a ponadto dużo waży. W takiej sytuacji należy ustawić stabilną konstrukcję i odpowiednio zabezpieczyć przewożone materiały. Dzięki temu będziesz w stanie odbyć podróż bez uszczerbku palet.

Od bezpieczeństwa palet zależy m.in. ich ułożenie w pojeździe. Ciężar przesyłki powinien być równomiernie rozłożony, aby zagwarantować stabilność. Unika się także dostarczać palet mokrych czy uszkodzonych. Palety powinny być przymocowane taśmami lub pasami tak, aby nie miały możliwości przemieszczać się w trakcie jazdy. Całość można owinąć dodatkowo folią stretch. Warto zastosować także styropianowe zabezpieczenia na narożniki oraz kartonowe przekładki między towarami.

Timret – ceniony dostawca palet 

Jesteśmy cenionym producentem, a także dostawcą palet. Daj nam znać, dokąd mamy dowieźć zamówione wyroby, a zrobimy to najszybciej, jak to możliwe. Nasza firma to połączenie zweryfikowanych dostawców i profesjonalistów w dziedzinie produkcji palet. Zaufaj liderowi w branży już dziś. Naszym dodatkowym atutem jest to, że oferujemy dostawę palet nie tylko na terenie Polski, ale także za granicę.

Zamawiając u nas palety z dowozem, możesz być pewien, że otrzymasz najlepszej jakości, wyselekcjonowane wyroby z drewna. Każda nasza paleta przed załadowaniem przechodzi kontrolę, dlatego nie dostaniesz uszkodzonych czy nadgniłych palet. Na uwagę zasługuje także szereg naszych certyfikatów, które otrzymaliśmy. Z roku na rok dokładamy wszelkich starań, aby utrzymać pozycję nr 1 wśród dostawców palet. Mamy na swoim koncie wyróżnienia m.in. od “Oferteo”, które przyznało nam 2 lata z rzędu tytuł “Najlepsi wśród Sprzedawców Opakowań Przemysłowych”. 

Zapraszamy wszystkich do współpracy z naszą renomowaną firmą. Chętnie wyprodukujemy dla Ciebie palety, których potrzebujesz. Palety EURO EPAL, przemysłowe, chemiczne (CP), niestandardowe, używane czy na kantówkach. Wykonaj telefon do naszego działu obsługi lub wyślij maila, a zaczniemy działać.

KONTAKT

DANE KONTAKTOWE

Boruszyn 29B, 64-710 Połajewo
Tel. +48 67 216 20 32
Fax +48 67 216 20 32

TARTAK PRODUKCJA PALET

Tel. i Fax: +48 67 216 20 32
Kom.: +48 504 550 969
e-mail : sprzedaz@timret.com.pl

IN DOUTSCHER SPRACHE:

Ewa Magnowska
Tel. +48 517335364